Hieronder vind je de CONCEPT spelregels voor deze locatie.
Reacties
Eind 2025 kon je op deze spelregels reageren. Dat ging via een reactieformulier, per post of onderaan deze pagina. Over deze locatie kwamen 39 reacties binnen. Mensen maken zich vooral zorgen over het verlies van uitzicht en privacy. Ook zijn zij bang voor teveel woningen en dat deze te hoog worden. En, er zijn zorgen voor parkeerproblemen en meer verkeersdrukte.
> Lees wat de gemeente met de reacties doet.
Aantal woningen
Ongeveer 100 - 190
Soort woningen
50% middeldure huur- en koopwoningen
50% duurdere huur- en koopwoningen
Parkeren
Parkeren op eigen terrein en uit het zicht en een nieuwe openbare parkeervoorziening voor bezoekers van het centrum.
Andere spelregels
- De nieuwe gebouwen moeten de Kruisstraat, de Havenkom, de Kustzone en het Dijkpark goed met elkaar verbinden en de routes (logisch) begeleiden.
- Op de begane grond komen voorzieningen. Aan de Meerstraat staan de gebouwen niet allemaal in één lijn, maar soms wat naar voren of achteren.
- De Meerstraat wordt smaller en krijgt minder parkeerplaatsen. Zo wordt het een rustige of autovrije ingang naar het centrum.
- De plannen worden samen bekeken met die voor Bivak en de Overloop, bijvoorbeeld om logische fiets- en wandelroutes te maken, of te zorgen voor voldoende parkeerplaatsen.
Voorbeelden



Themakaarten


